In onze folder stellen wij ons organisatieteam uitgebreid aan u voor.  



Van links naar rechts:
Pieter Kas: pieter.kas@sbiformaat.nl of 06-52599022
Els van der Valk: els.van.der.valk@sbiformaat.nl of 06-52599078
Frits van Heusden: frits.van.heusden@sbiformaat.nl of 06-51843856
Joan Janssens: joan.janssens@sbiformaat.nl of 06-53370012
Geertrude van Amerongen: geertrude.van.amerongen@sbiformaat.nl of 06-52599001
Paul van der Priem: paul.van.der.priem@sbiformaat.nl of 06-51546106

William Smit, jeugdadviseur bij MEE Amstel en Zaan over organisatieadviseur Els
"Je inbreng heeft ons heel erg geholpen om zaken te structureren en op de juiste manieren te verwoorden. Ook was het fijn dat je zo snel reageerde."​​